اخبار

اخبار و رویداد های بروز هنر ، طراحی و نساجی را در این بخش ملاحضه خواهید فرمود . با برند پودایران همیشه بروز و آگاه خواهید بود. با اینکه برند پودایران در عرصه صنعت و بطور ویژه صنعت نساجی و تولید انواع حوله فعالیت مینماید ، وظیفه خود میداند تا بروزترین و مفید ترین اخبار مربوط به حوزه های هنری و طراحی و صنعت نساجی را به مخاطبین خود عرضه نماید.
بخش بزرگی از خروجی و محصولات پودایران نشات گرفته از آمیزه از هنر ومهارت میباشند. طراحی های بروز که توسط طراحان زبده و با تجربه صورت میپذیرند بوسیله ی فنون و تکنیک های عالی مهندسان بخش فنی به اجرا در می آیند. حضور طراحی های زیبا نه تنها در محصولات پودایران بلکه در بخش های دیگر چون بسته بندی ، تبلیغات و روابط عمومی پودایران نیز کاملا مشهود میباشد.
چون یکی از اصلی ترین جنبه های برند پودایران ” طراح بودن ” می باشد و یکی از اصلی ترین گروه های مخاطبین ما طراحان و اهل هنر می باشند پس می بایست ما نیز دارای تفکری نزدیک به مخاطبین خود باشیم . این امر برای پودایران یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است و هر برندی که بخواهد بصورت طولانی مدت فعالیت کند میبایست آنچه را عرضخه کند که مخاطبینش انتظار دارند و به دنبال آن هستند.

یکی از رسالت های پودایران ارتقا سطح دانش و آگاهی مخاطبین خود بوسیله ی ارائه اخبار و رویداد های بروز هنر میباشد. از اینکه با ما در این مسیر همراه هستید و با نظرات خود ما را برای ارائه ی اخباری دقیق تر و محتوایی مناسب تر یاری میکنید بسیار سپاسگذاریم.