خوب ساحلی | حوله خوب | ویژگی های یک حوله ساحلی خوب | خرید آنلاین حوله

نوشته شده توسط: پودایران
2 سال قبل
857 بازدید
print

انتخاب حوله ی خوب ساحلی

هنگامیکه صحبت از حوله ی ساحلی می شود اکثر مردم نمی دانند که حوله های ساحلی نیز باید همان ویژگی های حوله هایی را که به طور منظم در منزل استفاده می کنیم را باید دارا باشند. البته این مطلب غیرقابل انکاراست که حوله های باکیفیت بالا بهترین همراه شما در طول تعطیلات طولانی مدت تابستان در کنار ساحل ویاحتی استخرها می باشد.

میزان راحتی وقدرت جذب

برای بیشتر مردم، اولین اقدام برای اینکه حوله های ساحلی زیبا و رنگارنگ بخرند،مراجعه به نزدیک ترین فروشگاهِ مربوط به حوله های حمام و دستشویی می باشد. البته باید دقت بیشتری روی قدرت جذب آب حوله داشته باشیم، مخصوصا روی مواد والیافی که حوله ها ی ساحلی از آن تهیه می شوند، هنگامیکه بحث حوله مطرح می شود، معمولا حوله های با بیشترین قدرت جذب آب به ذهنمان خطور می کند که بتواند لطافت و راحتی را برای ما تامین نماید ،مخصوصا زمانیکه روی شن های ساحل دراز کشیده باشیم ،در ضمن حوله ی بافته شده از جنس صد در صد پنبه به منظور جذب آب بالای آن بسیار مهم بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

اندازه

ویژگی بعدی برای انتخاب حوله ی ساحلی اندازه ی آن است ،در فروشگاه متوجه خواهید شد که تقریبا همه ی حوله های قابل استفاده در خارج از منزل بزرگتر از حوله های مشابه آنها برای دستشویی خانه هستند. و آن به دلیل نوع استفاده برای دراز کشیدن در ساحل یا تخت کنار استخر می باشد .درحالیکه استانداردهای صنعتی برای حوله های ساحلی ۷۵ تا ۱۳۵ سانتی متراست اما اندازه های بزرگتر نیز در این زمینه معمول می باشد و آن به جهت تامین فضای بیشتر و استراحت در کنار ساحل و استخر می باشد.

طراحی ورنگ

وقتی پای طراحی به میان می آید، می توانید طرح ها ورنگهای متنوعی را انتخاب کنید. بیشتر مردم رنگهای نسبتا تیره را انتخاب می کنند زیرا حوله های با رنگ های روشن سریع تر دچار رنگ پریدگی می شوند، این یک ویژگی مهم در انتخاب حوله های ساحلی می باشد.حوله های با رنگهای آبی تیره وسبزتیره به آسانی حوله های زرد رنگ وزرق وبرق دار رنگ پس نمی دهند. حوله های ساحلی معمولا طرح های ساده ای دارند گرچه این روزها حوله های با طرح های متنوع بیشترین انتخاب مردم برای حوله های ساحلی می باشد. درحقیقت حوله های ساحلی می توانند به نوعی بیانگر شخصیتتان باشد. برای خرید حوله ی خوب ساحلی جهت گذراندن تعطیلات تابستانی ، زیباترین طرح و اندازه ی مورد نظرتان با بیشترین قدرت جذب آب ولطیف ترین نوع حوله را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری در
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *