جوان و نوجوان

حوله نوجوان و جوان به چند زیر مجموعه مانند حوله تن پوش نوجوان ، حوله تن پوش جوان ، حوله استخری مخصوص نوجوانان و جوانان و حوله دکلته تقسیم میشوند. از محصولات این بخش دیدن بفرمایید.
همانطور که در بالا گفته شد این محصولات میتوانند در دسته بندی های زیر قرار بگیرند:
– حوله تن پوش نوجوان
– حوله تن پوش جوان
– استخری مخصوص نوجوانان و جوانان
– حوله دکلته
امروزه دیگر به حوله تن پوش نوجوان و حوله تن پوش جوان به عنوان یک وسیله ی شخصی که صرفا برای خشک کردن بدن استفاده میشود نگاه نمیشود. به تازگی جنبه های زیبایی شناسی و همراه بودن طراحی حوله با ترند های روز ، مد و فشن نیز مورد توجه مصرف کنندگان و تبعا تولید کنندگان قرار گرفته است.
پودایران سعی کرده است تا حوله نوجوان و جوان خود را منطبق با علایق مصرف کنندگان تولید نماید. همانطور که خواهید دید این حوله ها کاملا برپایه اصول طراحی و ترکیب رنگ های دلنشین برای شما عزیران آماده شده اند. با کلیک بر روی هر محصول از تمامی مشخصات این محصولات ممطلع میشوید و میتوانید برو روی دکمه خرید محصول کلیک کرده و آنرا به سبد خرید خودتان اضافه بنمایید.

شما با خرید حوله تن پوش کودک میتونین یک حوله خوب و یه حوله ماندگار و با کیفیت به کودکانتون هدیه بدین. در خرید حوله تن پوش کودک توجه کنید که سایز حوله تن پوش بچه گانه ارتباط مستقیم با قد کودک دارد. اگر قد کودک رو منهای عدد ۴۰ کنید سایز تقریبی حوله تن پوش کودک بدست می آید.
راز یک حوله ماندگار هم از نظر لطافت و هم از نظر ثبات رنگ و طرح خرید حوله از برند های معتبری مثل پودایران است.

البته توجه نمایید که ممکن است بعضی از محصولات دارای لینک خرید نباشد . دلیل این موضوع اینست که یا موجودی این حوله تن پوش بچه گانه مدتی است به پایان رسیده باشد و یا اینکه این محصول کلا از چرخه تولید خارج شده باشد. اما در آینده برنامه ریزی خواهیم کرد تا محصولاتیکه تقاضا روی آن ها زیاد میباشد دوباره به چرخه تولید برگردانیم.

حوله تن پوش نوجوان

حوله تن پوش نوجوان