استخر و دریا

حوله استخری و دریا و حوله حمامی به چند زیر مجموعه مانند حوله کودک و نوزاد ابعادی یا حوله های بزرگسال تقسیم میشوند تقسیم میشوند. از محصولات این بخش دیدن بفرمایید.
همانطور که در بالا گفته شد این محصولات میتوانند در دسته بندی های زیر قرار بگیرند:
– حوله استخری
– حوله ساحلی
– حوله حمامی
– حوله پانچو
– حوله دورپیچ
– حوله دکلته
– حوله آستین حلقه ای
امروزه دیگر به حوله استخری و دریا و حوله حمامی به عنوان یک وسیله ی شخصی که صرفا برای خشک کردن بدن استفاده میشود نگاه نمیشود. به تازگی جنبه های زیبایی شناسی و همراه بودن طراحی حوله با ترند های روز ، مد و فشن نیز مورد توجه مصرف کنندگان و تبعا تولید کنندگان قرار گرفته است.
پودایران سعی کرده است تا حوله ساحلی ، حوله دکلته و حوله حمامی خود را منطبق با علایق مصرف کنندگان تولید نماید. همانطور که خواهید دید این حوله ها کاملا برپایه اصول طراحی و ترکیب رنگ های دلنشین برای شما عزیران آماده شده اند. با کلیک بر روی هر محصول از تمامی مشخصات این محصولات ممطلع میشوید و میتوانید برو روی دکمه خرید محصول کلیک کرده و آنرا به سبد خرید خودتان اضافه بنمایید.

شما با خرید حوله آستین حلقه ای میتونین یک حوله خوب و یه حوله ماندگار و با کیفیت به عزیزانتون هدیه بدین. در خرید حوله ساحلی توجه نمایید که سایز آن کمی از سایز حوله استخری بزرگتر است. حوله پانچو نیز یک حوله مناسب کودکان مخصوصا باری استفاده در کنار استخر و ساحل دریا می باشد.
راز یک حوله ماندگار هم از نظر لطافت و هم از نظر ثبات رنگ و طرح خرید حوله از برند های معتبری مثل پودایران است.

البته توجه نمایید که ممکن است بعضی از محصولات دارای لینک خرید نباشد . دلیل این موضوع اینست که یا موجودی این حوله دکلته مدتی است به پایان رسیده باشد و یا اینکه این محصول کلا از چرخه تولید خارج شده باشد. اما در آینده برنامه ریزی خواهیم کرد تا محصولاتیکه تقاضا روی آن ها زیاد میباشد دوباره به چرخه تولید برگردانیم.

حوله ساحلی