حوله خوب ورزشی

امروزه در ایالات متحده بیشتر از ۵۴ میلیون ورزشکار وجود دارد.اعضای سازمان های بدنسازیِ در کشور بالغ بر ۳۴۰۰۰ مورد میباشد.آمارِ درحال افزایش نشان دهنده ی اهمیت ورزش نزد مردم است همچنین تعداد زیادی از افرادِ ورزشکار، تاکید زیادی روی وسایلِ ورزشی مناسب دارند از ابزارهای باشگاهیِ مختص گرفته تا وسایل تمیزکننده در کمدهای باشگاه.
استفاده از حوله ی ورزشی بخش مهمی از ابزارِباشگاهیِ مناسب است.هیچکس نمیخواهد از دستگاهی استفاده کند که پوشیده از عرق فرد بی ملاحظه ای است که قبلا از ان استفاده می کرده. برخی از چیزهایی که تازه واردها ان را نادیده می گیرند حوله های ورزشی هستند. اکثر سالن های ورزشی اقدام به فراهم کردن حوله می کنند اما بیشتر ورزشکاران که به سالنهای ورزشی میروند انتخابشان این است که حوله های ورزشی شان را که مناسب نیازهای خاص خودشان است خریداری نمایند.
اگر شماخودتان مربی باشگاه یاصاحب باشگاه هستید یا مشتاق ورزش و یا حتی یک ورزشکارِ تازه وارد، این مطلب مهمه که درباره ی ویژگی های حوله های باشگاه و اهمیتِ آن آگاهی داشته باشید.

 

چرا حوله های ورزشی مهم هستند؟

انتخاب یک حوله ی ورزشیِ مناسب براساس نیازهای هرکسی، یک تصمیم تقریبا شخصی می باشد.اما دلایلی کلی برای اهمیت استفاده از آنها وجود دارد.

حوله های ورزشی بسیار در موفقیت ورزشکاران مهم می باشند به خاطر چند دلیل:

آنها انتشار میکروب ها را محدود می کنند؛میکروب ها در همه ی باشگاه ها وجود دارند،استفاده از حوله های ورزشی برای خشک کردن عرق،میکروب ها را از دستان شما دور کرده و انتقال آنها را محدود می کند،اگر به جای استفاده از حوله های ورزشی از دستانتان برای خشک کردن عرق صورت و پیشانی استفاده کنید؛میکروب هایی که از دستگاه ها و ابزارهای ورزشی به دستتان منتقل شده را به سایر قسمتهای بدنتان نیز انتقال می دهید که منجربه جوش ها و آلودگی های قارچی می شود.
باشگاه ها،کمدها وسوناها مکانهای مطلوبی برای رشد باکتری ها وقارچ هاهستند؛باکتری اِکلای،قارچ پای ورزشکاران،کولیفرم وسالمونلا نمونه های اندکی از ذرات قابل گسترشِ خطرناکی هستند که می توانند از شخصی به شخصی دیگر یا ازسطحی به سطحی دیگر منتقل شوند؛استفاده از حوله های ورزشی برای تمیزکردن بدن بعد از ورزش انتشار میکروب هارا محدود خواهدکرد.

حوله ورزشی سه

می توانید از حوله های ورزشی برای محافظت بیشتر استفاده کنید:

ورزشگاهها پیشنهاد میکنند که از ظروف اسپری که داخل آنها محلولهای تمیز کننده ریخته شده به همراه یک حوله ی کاغذی برای خشک و تمیز کردن تجهیزات قبل و بعد از کار کردن با انها استفاده کنید. قبل از استفاده از یک دستگاه ان را با موادی ضد عفونی کننده که تهیه کرده اید تمیز و خشک کنید سپس حوله ی خود را به منظور محافظت بیشتر روی ان بکشید. یک مانع اضافه بین شما و تجهیزات میتواند شما را در مقابل جذب الودگی های باکتریایی و قارچی محافظت کند.

حوله های ورزشی به شما حس تمیزی می دهند:

استفاده از حوله های ورزشی علاوه بر دلایل بهداشتی، عرق را از بدن خشک کرده و به شما حس تمیزی می دهد،باقی ماندن عرق در منافذ پوست باعث ایجاد جوش می شود به همین دلیل دوش گرفتن یا شستن دست و صورت بعداز هربار ورزش بسیار مهم می باشد که سبب از ازبین رفتن عرق میشود؛حوله های ورزشی باعث تمیز و خشک شدن صورت،پیشانی وچشم ها می شود.

حوله های ورزشی باعث خنک شدن شما می شود:

یک ورزش خوب باعث افزایش ضربان قلب شما می شود و به محض افزایش ضربان قلب، دمای بدن نیز بالا می رود؛از حوله های ورزشی برای خنک کردن دمای بدنتان در حین ورزش استفاده کنید.
هیچ بحثی روی اهمیت استفاده از حوله ی خوب ورزشی وجود ندارد. قطعا ملاحظات زیادی برای انتخاب حوله های ورزشی وجود دارد.آیا انتخاب حوله های بی کیفیت عاقلانه است؟آیا حوله ها فقط نخی هستند؟آیا دستورالعمل های مخصوصی برای مراقبت از حوله های ورزشی وجود دارد؟ بیایید نگاهی عمیق تر داشته باشیم

باکیفیت ترین حوله های ورزشی چگونه اند؟

هنگامی که یک حوله خوب ورزشی را جست وجو کنید اکثر مردم نرم و بادوام بودن را ترجیح می دهند و هم چنین انتخاب حوله باجذب بالا نیز از نکات مهم است که قبل از خیس شدن حوله چندین بار از آن برای خشک کردن استفاده کنید. ضمنا حوله ای را انتخاب کنید که سرعت آبگیری بالایی داشته باشد و به هنگام خشک کردن پرز زیادی روی پوست جا نگذارد؛همچنین بسته به نوع نیازتان سایز و وزن حوله نیز از نکات مهم دیگر می باشند.
دراینجا فاکتورهایی اساسی برای انتخاب بهترین حوله آورده ایم.
پنبه رایج ترین الیاف طبیعی برای حوله های ورزشی می باشد به این دلیل که فیبرهای پنبه دارای قدرت جذب آب بالا بوده و به سرعت خشک می کنند؛ پنبه نقش بسیار مهمی در اقتصاد هر کشور دارد و یکی از الیاف عالی برای حوله های ورزشی و هر نوع حوله ای می باشد .

اما به جز پنبه الیاف دیگری نیز وجود دارد که شامل:
مخلوط پنبه-پلی استر
میکروفایبر
کتان
بامبو یا خیزران
اگرچه میکروفایبرها برای حوله های ورزشی مناسب هستند اما بهترین گزینه پنبه می باشد به دلایل طبیعی بودن الیاف جذب آب بسیار بالا، سرعت بالای خشک کردن و در دسترس بودن آن .

سایز و اندازه :

حوله هامعمولا به وسیله ی تراکم بافت اندازه گیری می شوند؛حوله هایی که وزنشان کمتر است نازک تر هستند و ارزان تر هستند . اگر شما قصد دارید که هر روز از حوله ی ورزشیتان استفاده کنید باید نوع مرغوب آن را انتخاب کنید که قابلیت چندین بار شست و شو را داشته باشند البته توجه داشته باشید که حوله های ضخیم تر رطوبت بیشتری را جذب کرده واگر به خوبی شسته و خشک نشوند پناهگاهِ خوبی برای رشد باکتری ها می باشند.
حوله های ورزشی بعداز هربار استفاده باید شسته شوند و به همین دلیل بیشتر مردم حوله ای را ترجیح می دهند که دوام بیشتری داشته باشد.به علاوه حوله هایی که کوچک و قابل جاسازی باشند نیز طرفدار زیادی دارند.
نیازی نیست که حوله های ورزشی برای پاک کردن عرق در حینِ ورزش به اندازه ی حوله ی حمامی بلند و بزرگ باشند.
برای انتخاب اندازه حوله ورزشی،زمان ورزش کردنتان را در نظر بگیرید اگر شما برای مدت یک ساعت یا بیشتر ورزش می کنیدقطعا باید حوله ای بزرگتری را انتخاب کنید اما اگر نهایتا ۲۰ دقیقه ورزش می کنید اندازه ی استاندارد برای حوله همان سایز حوله های دستی کوچک، کافی است.

قدرت جذب:

اگر حوله ها نتوانند هدف اصلی خود که جذب عرق ایجادشده در طول ورزش می باشد را انجام دهند هیچ امتیازی برای استفاده ندارند.
همه ی حوله هاحلقه هایی درون بافت پارچه ای دارند؛این حلقه های حوله های ورزشی سبب جذب عرق یا آب می شوندهرچقد تعداد حلقه بیشتر شود قدرت جذب آنها نیز بالا می رود،یک حوله ی ورزشیِ کهنه ونخ نما قدرت جذب بالایی ندارد.هم چنین حوله های ورزشی نیازی ندارند که به اندازه ی حوله های حمام که بعد از دوش گرفتن برای خشک کردن استفاده می شوند قدرت جذب داشته باشند؛قدرت جذب حوله های ورزشی باید متوسط باشد به علاوه نباید بسیارضخیم باشد تا محل رشد باکتری ها شده یااینکه سبب شود وزن اضافی در کوله باشگاهتان حمل کنید.

مقاله ورزشی پنج

بازه ی زمانی مورد نیاز برای خشک کردنِ حوله :

حوله های نازک تر زودتر خشک شده و سریعتر از حوله های ضخیم و پرُکرک کهنه می شوند و اگر شما حوله را برای باشگاه خریده و دائم باید آن راشسته و خشک کنید؛حوله هایی که سریعتر خشک می شوند( منظور حوله های سبکتر و نازکتر) را انتخاب کنید اما اگر حوله را برای منزل و استحمام می خرید ممکن است مدت زمان خشک شدن آن برایتان مهم نباشد و بنابراین می تواند از حوله ی ضخیمتر استفاده نمایید در هرحال حوله ها مدت زمان زیادی نباید مرطوب بمانند چون رشد باکتری ها و کپک ها سبب ایجاد بوهای نامطبوع می شود .

طول الیاف:

الیاف های بلند حوله را نرم تر کرده و قدرت جذب آن را بالا می برند؛حوله های ورزشی به الیاف بلند احتیاج ندارند چون نیاز به قدرت جذب خیلی بالایی نداشته و حد متوسط آن نیز کافی می باشد.

 

نرمی و لطافت حوله:

بیشتر مردم در بازار برای خرید حوله روی لطافت آن تاکید می کنند،چون از این حوله ها برای پوست های حساس صورت استفاده می شود،حوله های صد در صد پنبه ای معمولا از لطافت بیشتری برخوردار می باشند.

انتخاب حوله ی ورزشی خوب با خرید حوله پایان نمی یابد. بلکه نگهداری حوله نیز مهم می باشد نگه داری مناسب از حوله ها باعث افزایش دوام آن می شود.

چگونه از حوله های ورزشی مراقبت کنیم:

هر نوع حوله از جمله حوله ی تن پوش و ابعادی و مخصوصا حوله های ورزشی به موارد مراقبتی متعددی احتیاج دارند که در ادامه نکاتی را در این ارتباط آورده ایم که لازم است آنها را به خاطر سپرده ودر هنگام شستن و خشک کردن حوله مطابق آن عمل شود :
۱٫بعداز هربار استفاده بشویید.
باشگاه ها پناهگاه مناسبی برای باکتری ها می باشند؛بعد از اینکه عرقتان را با حوله خشک کردید دوباره از آن استفاده نکنیدو آن رابشویید تا دچار بوی نامطبوع،آلودگی های قارچی،کپک و باکتری نشوند.
۲٫از نرم کننده های لباس استفاده نکنید.
نرم کننده های لباس باعث باقی ماندن سیلیکون روی حوله شده که مانع از جذب عرق و یا آب می شود؛برای شستن حوله ها از مواد شوینده ی لباس استفاده کرده و تا حد امکان از مصرف نرم کننده ها اجتناب کنید و در صورت نیاز از مقدار بسیار کمی نرم کننده استفاده کنید.
۳٫جوش شیرین آشپزی را به مواد شوینده اضافه کنید.
استفاده از جوش شیرین باعث نرمی و شادابی حوله شده به علاوه فیبرها را نرم کرده و سبب رفع بوی بد حوله نیز می شود.
۴٫از مواد شوینده ی به مقدار زیاد استفاده نکنید.
استفاده ی زیاد از مواد شوینده باعث می شود حوله ها کهنه شده و به مرور قدرت جذبشان پایین بیاید.

حوله های ورزشی برای پاک کردن عرق بدن استفاده می شوند و مانند حوله های دست نیستند که باقی مانده ی مواد شیمیایی را از پوست پاک کنند به همین دلیل برای شستن نیازی به مواد شوینده ی چندانی ندارند.
۵٫ماشین لباسشویی را پر از لباس نکنید.
حوله های ورزشی درصورتیکه ماشین لباس شویی بیش از حد پر باشد به طور کامل تمیز نخواهند شد.
۶٫هرماه یکبار به آب شست و شوی حوله ها سرکه اضافه کنید.
سرکه مواد شوینده ی اضافی را از حوله ها پاک کرده و سبب رفع بوی حوله ها شده و قدرت جذب آنها را نیز ثابت نگه میدارد
۷٫حوله های ورزشی را در آب گرم یا داغ بشویید.
مواد شوینده در آب گرم به مقدار کمتری رو حوله باقی می ماند؛حوله های سفید که به عنوان حوله ی استاندارد برای باشگاه ها استفاده می شوند در آب داغ تمیزتر شده و بهتر ضد عفونی می گردد.
۸٫حوله ها را بیش از حد خشک نکنید.
باقی ماندن حوله ها برای مدت زیادی در خشک کن، آنها را فرسوده می کند؛سریعا آنها را خارج کنید و اگر ممکن است از هوای آزاد برای خشک کردن حوله ها استفاده کنید
۹٫زمان مناسب برای عوض کردن حوله هایتان را بدانید.
حوله ها مرتب باید شسته شوند ولی آن به این معنی نیست که آنها می توانند برای سالهای طولانی دوام بیاورند؛قبل از اینکه حوله ها نخ نما شوند یا قدرت جذبشان را از دست بدهند و یا اینکه بو بگیرند که نتوان آن را ازبین برد ،باید عوض شوند .

 

منبع:www.towelsupercenter.com

xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonxosokeonhacaiketquabongdalichthidau7m.newskqbdtysokeobongdabongdalufutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbethttps://bsport.fithttps://onbet88.ooohttps://i9bet.bizhttps://hi88.ooohttps://okvip.athttps://f8bet.athttps://fb88.cashhttps://vn88.cashhttps://shbet.atbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩa开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育乐鱼体育亚新体育亚新体育亚新体育爱游戏爱游戏爱游戏华体会华体会华体会IM体育IM体育沙巴体育沙巴体育PM体育PM体育AG尊龙AG尊龙AG尊龙AG百家乐AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人<AG真人<皇冠体育皇冠体育PG电子PG电子万博体育万博体育KOK体育KOK体育欧宝体育江南体育江南体育江南体育半岛体育半岛体育半岛体育凯发娱乐凯发娱乐杏彩体育杏彩体育杏彩体育FB体育PM真人PM真人<米乐娱乐米乐娱乐天博体育天博体育开元棋牌开元棋牌j9九游会j9九游会开云体育AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88
xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonxosokeonhacaiketquabongdalichthidau7m.newskqbdtysokeobongdabongdalufutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbethttps://bsport.fithttps://onbet88.ooohttps://i9bet.bizhttps://hi88.ooohttps://okvip.athttps://f8bet.athttps://fb88.cashhttps://vn88.cashhttps://shbet.atbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩa开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育乐鱼体育亚新体育亚新体育亚新体育爱游戏爱游戏爱游戏华体会华体会华体会IM体育IM体育沙巴体育沙巴体育PM体育PM体育AG尊龙AG尊龙AG尊龙AG百家乐AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人<AG真人<皇冠体育皇冠体育PG电子PG电子万博体育万博体育KOK体育KOK体育欧宝体育江南体育江南体育江南体育半岛体育半岛体育半岛体育凯发娱乐凯发娱乐杏彩体育杏彩体育杏彩体育FB体育PM真人PM真人<米乐娱乐米乐娱乐天博体育天博体育开元棋牌开元棋牌j9九游会j9九游会开云体育AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه محصول
تماس با کارشناس فروش