آرایش مدل سال ۱۴۰۰ | بهترین سبک پیشنهادی آرایش برای سال 1400

نوشته شده توسط: پودایران
6 ماه قبل
221 بازدید

سبک‌های آرایش مدل سال ۱۴۰۰ که حتما می‌پسندید

آرایش مدل سال ۱۴۰۰ این روزها بحث داغ جمع‌های زنانه است. مدل خط چشم، رنگ رژگونه، سبک سایه چشم و… . در کل وقتی وقتی حرف از تغییرات سال جدید می‌رسد، تغییر ظاهری یکی از بهترین‌های آن است.

گرچه ایجاد تغییرات ظاهری و عوض کردن سبک آرایش نیاز به تغییر فصل ندارد، فصل بهار چیز دیگری است و همه دوست دارند با آمدنش تغییرات مثبت داشته باشند. برای ایجاد تغییرات مثبت باید از آخرین ترندهای آرایشی دنیا آگاه باشید و با الهام از مدل‌های مشهور، سبکی نو در آرایش‌تان خلق کنید.

مدل‌های جدید آرایش در سال ۱۴۰۰ با تغییر رنگ‌ها است. رژ لب صورتی پر جنب و جوش و سایه طلایی براق. اگر به دنبال زیباترین سبک‌های آرایشی سال هستید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

رنگ‌های معرفی شده برای میکاپ در سال ۱۴۰۰

هر سال شرکت Pantone Color مجموعه رنگ‌هایی را برای فصول سال جدید معرفی می‌کند. در سال جدید سعی شده با الهام از طبیعت و روحی که در وجود آن نهفته شده است، برای روزهای گرم و سرد سال رنگ‌هایی مرتبط انتخاب شود، اما ویژگی برجسته تمام رنگ‌های سال جدید، درخشان بودن و پرجنب و جوش بودن آنهاست. قطعا وقتی برای انجام میکاپ به سالن آرایش مراجعه می‌کنید آنها برای سایه و رژگونه به شما پیشنهاد می‌دهند که از پالت‌های شاین و براق استفاده کنید. نارنجی و بنفش دو رنگی هستند که در آرایش‌های رژگونه و سایه بسیار دیده می‌شوند. برای آرایش لب‌ها بیشتر از رژهای مات و گوشتی رنگ استفاده می‌شود و مدل خط چشم کشیده و گربه‌ای در فشن شوهای سال جدید مورد استقبال قرار گرفته است.

 

معرفی ده نوع آرایش مدل سال ۱۴۰۰ توسط ستاره‌های مشهور دنیا

وقتی حرف از سبک آرایش جدید می‌شود قطعا همه چیز را شامل می‌شود، رنگ سایه، مدل خط چشم، رنگ رژ و رژ گونه. وقتی این موارد با اصول درست انجام شوند و مدل‌ و رنگ‌شان با هم همخوانی داشته باشند در نتیجه یک صورت جذاب و زیبا خواهید داشت که چشم هر بیننده‌ای را به سوی خود جلب می‌کند.

در این بخش ده مدل آرایش سال را به شما معرفی می‌کنیم که توسط برترین و بنام‌ترین آرایشگران ستاره‌های مشهور دنیا انجام شده و قطعا دوستشان خواهید داشت.

مقاله ۱۰ ترند برتر سال ۱۴۰۰ را هم از  اینجا مطالعه کنید.

۱٫       سایه دودی جذاب

آرایش مدل سال 1400

همانطور که می‌بینید این سبک آرایش چشم در همان نگاه اول خیره‌کننده است. ترکیب رنگ دودی و سبز بسیار جور درآمده و درنتیجه چشم‌هایی جذاب و گیرا به وجودد آورده، این سبک مدلی است که همه آن را می‌پسندند.

محصولات جدید

اشتراک گذاری در
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.