مقدمه‌ای بر بهار امسال چی بپوشیم

حتما این سوال برای شما پیش آمده است که بهار امسال چی بپوشیم؟! با آمدن سال جدید 1401 همه چیز نو می‌شود و همه دوست دارند طبق آخرین مد روز لباس بپوشند. برای گرفتن ایده‌های خوب لباس پوشیدن در بهار 1401 می‌توانید از مجلات، منابع اینترنتی و … کمک بگیرید. اما ما اینجا مجموعه کاملی از آنچه که در بهار 1401 باید بپوشید و نکاتی که باید رعایت کنید را آورده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا یدانید که ترند بهار 1401 چیست و چطور می توانید یک فرد شیک پوش و خوش اساتیل در بهار 1401 باشید.

از رنگ‌های شاد و جذاب استفاده کنید

بهار یعنی نو شدن و نوروز یعنی امتحان کردن رنگ‌ها و استایل‌های جدید. برای اینکه سال خود را زیبا آغاز کنید و در طول بهار فردی شاد، جذاب و خوش پوش باشید سعی کنید از رنگ‌های جذاب و درخشان استفاده کنید. ر‌نگ‌ها هر چه شادتر باشند، احساس نشاط بیشتری به شما در بهار خواهند داد. امسال شاهد تغییر بزرگی از رنگ‌های تیره و لباس‌های رنگ خنثی خواهیم بود که در سال‌های اخیر بسیار مده شده‌اند.

مد بهار 1401 از رنگ‌های پررنگ و جسورانه تشکیل شده است که توجه را به سمت خود جلب می‌کند. با رنگ‌های تیره خداحافظی کنید، زمان استفاده از لباس‌های روشن و درخشان رسیده است. مخصوصاً در کیف و کفش و به ویژه صندل تعداد زیادی از این رنگ‌های پررنگ و جذاب را شاهد هستیم.

بنفش و سبز در این فصل بسیار پرطرفدار خواهند بود. این رنگ‌های هیجان انگیز رنگ‌های مد روز بهار 1401 هستند، طبق این رنگ‌ها خرید کنید‌. بهار امسال چی بپوشیم؟ هر آنچه که جلب توجه کند و شما را از مد قدیمی رنگ‌های خنثی و تیره دور کند!

بهار امسال چی بپوشیم

 

بهار امسال چی بپوشیم

جین مد در بهار 1401

شلوار جین یکی از ملزومات یک استایل زیبا است. جین را می‌توانید برای استفاده‌های روزمره، مهمانی‌ها، دورهمی‌ها، تولد‌ها و … استفاده کنید. جین‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند اما چه جینی در بهار 1401 مد است؟ مدل‌های شلوار و جین‌های راسته‌تر در چند سال گذشته بیشتر مد شده‌اند، اما آن‌ها عمدتا دارای قدهای کوتاه بودند.

بهار امسال ما شاهد مدل‌های تمام قد بیشتری در برش‌های مستقیم و بوتکات خواهیم بود. جین‌های بهار 1401 راسته‌تر، آزادتر، بلند‌تر و راحت‌تر خواهند بود. اگر می‌خواهید شلوار جین شما راحت، سبک و خنک باشد به دنبال جین‌های راسته‌تر و آزاد‌تر بروید. رنگ‌های روشن برای فصل بهار مناسب‌تر هستند و استایل شما را شادتر و پر از انرژی نشان می‌دهند.

بهار امسال چی بپوشیم

با جین، کفش لژدار بپوشید!

جین راسته با کفش‌های لژدار جلوه بی نظیری پیدا خواهد کرد. تصور کنید که جین راحت و آزاد را همراه با یک جفت کفش لژدار پوشیده‌اید و آن را با مانتوی سبک و آزاد بهاری ست کرده‌اید. یک جین روشن، کفش لژدار کرم رنگ و مانتو و روسری که ترکیبی از رنگ‌های کرم و آبی آسمانی روشن است. این ترکیب عالی، نشان می‌دهد که شما خانمی خوش پوش و مد روز هستید.

سر تا پا یکرنگ لباس بپوشید

شاید در میان این تعداد از رنگ‌های مختلف، برایتان سوال پیش بیاید که بهار امسال چی بپوشیم؟ انتخاب و ست کردن یک استایل سر تا پا شاید سخت باشد، اما نگران نباشید. بهار امسال پوشیدن یک رنگ سر تا پا مد شده است. اکثر جوان‌ها در بهار 1401 دوست دارند استایلی را امتحان کنند که یکرنگ و یکدست باشد.  اینکه یک رنگ خاص و جذاب را انتخاب کنید و یک دست لباس و کفش به این رنگ خریداری کنيد، حسابی در مهمانی‌ها جلب توجه خواهد کرد.

بهار امسال چی بپوشیم

کیف‌های قلاب بافی شده و سبد مانند انتخاب کنید

بهار مقدمه‌ای بر آغاز تابستان است و هیچ چیز بیشتر از کیف‌های قلاب بافی شده و سبدی ما را یاد تابستان نمی‌اندازد. فرض کنید در یک روز بهاری با دوستات خود بیرون رفته‌آید. چه چیزی بیشتر از یک کیف شیک به شکل سبد اساتیل شما را جوان و جذاب نشان خواهد داد؟ همراه با مانتوی بهاری خوشرنگ و شال یا روسری بهاره، تنها یک کیف قلاب بافی شده است که می‌تواند شما را شاد نشان دهد.

کیف شما می‌تواند حالت شق و رق یا آزادتر داشته باشد، بند آن می‌تواند بلند یا کوتاه باشد و در کل این کیف یک محصول متفاوت برای شما خواهد بود. این کیف با کوله پشتی‌های معمولی یا کیف‌های رسمی که در نوروز استفاده می‌شوند متفاوت است و حال و هوای بهاری گرم را دارد که به سمت تابستان پیش می‌رود.

بهار امسال چی بپوشیم

کفش‌های تخت، مد بهار 1401

امسال کفش‌های تخت با رنگ‌های روشن مانند سبز روشن مد شده‌اند. این کفش‌ها نه تنها راحت هستند، بلکه بسیار کاربردی‌ اند و می‌توانید آن‌ها را با رنگ شال خود ست کنید. بهار امسال چی بپوشیم که جوان‌تر به نظر بیاییم؟ یک جفت کفش سبز روشن همراه با شالی به همین رنگ می‌تواند بهترین و زیباترین استایل را برای شما به وجود بیاورد.

کت چرم نازک برای روز‌های سرد بهاری

استفاده از چرم در بهار شاید خیلی عاقلانه به نظر نیاید، اما این بهار باید کت‌های چرم نازک را امتحان کنید. هوا ممکن است در بعضی روزهای بهار سرد و بارانی باشد، چه انتخابی بهتر از یک کت چرمی شیک که جوانان معمولا نوع اوراسیا آن را ترجیح می‌دهند. کت چرم را می‌توانید از روی مانتو بپوشید و آن‌ را با کیف و کفش خود ست کنید.

بهار امسال چی بپوشیم

بهار امسال چی بپوشیم

بهار امسال چی بپوشیم: بهار امسال چه مانتویی بپوشیم؟

مانتوهای روشن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بهار 1401  هستند. اگر می‌خواهید استایل شما دخترانه‌تر باشد، مانتو‌های کوتاه و عروسکی را انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید رسمی‌تر و خانمانه‌تر لباس بپوشید، مانتو‌های بلند و مجلسی‌تر را انتخاب کنید. به طور کلی به یاد داشته باشید که مانتو بهاره باید خنک، سبک، روشن و شاداب به نظر بیاید و تیره، کدر یا خشن نباشد.

مانتو‌های چهارخانه نیز از مانتوهای جدیدی هستند که در میان بانوان جوان طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. مانتو جین کاغذی، مانتو نخی سبک و مانتوهای با طر‌ح‌ها و رنگ‌های جذاب می‌توانند از انتخاب‌های مناسب برای بهار 1401 باشند.

شال و روسری مناسب بهار 1401

شال و روسری‌ با طرح بهاره می‌تواند استایل شما را کامل کند. اگر به این فکر می‌کنید که بهار امسال چی بپوشیم که علاوه بر سادگی و روشنی، شیک هم باشد به دنبال روسری‌های ساتن طرحدار باشید. روسری‌های ساتن معمولا زیباترین طرح‌های بهاری را دارند و برای نوروز بهترین انتخاب هستند. برای استفاده‌های روزمره روسری‌های نخی بزرگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شال‌‌هایی با طرح‌های ساده و مینیمال همراه با مانتو‌های درخشان و سبک، شیک‌ترین و زیباترین استایل را برای شما فراهم می‌کنند.

اکسسوری بهاری را فراموش نکنید

یک استایل بهاری، بدون اکسسوری کامل نخواهد شد. سعی کنید اگر لباس‌های بهاری مینیمال را انتخاب کرده‌اید، به دنبال اکسسوری‌های کمی پر زرق و برق‌تر باشید. اما اگر لباس‌هایتان ساده نیستند، اکسسوری‌ها را ساده‌تر انتخاب کنید. منظور از اکسسوری، گردنبند، دستبند، گوشواره‌، ساعت و به طور کلی هر چیزی است که باعث شود لباس‌های شما بیشتر به چشم بیایند.

طرح‌های ظریف و درخشنده را برای بهار انتخاب کنید. به دنبال این باشید که اکسسوری جلوه استایل شما را بیشتر کند، نه اینکه آن را شلوغ  و بی‌نظم نشان دهد.

سخن آخر درباره بهار امسال چی بپوشیم

بهار امسال، هر آنچه را بپوشید که شما را جوان‌تر، شاداب‌تر و مد روز‌تر نشان دهد. رنگ‌های جدید و جسورانه را انتخاب کنید، از مد‌های قدیمی فاصله بگیرید و به دنبال تازگی باشید. اگر بهار امسال خود را با جسارت و شیک پوشی آغاز کنید، تا آخر سال شاد و سرحال خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه بهار امسال چی بپوشیم می‌توانید از ما کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
Click outside to hide the compare bar
مقایسه محصول
مقایسه محصول ×
Let's Compare! Continue shopping
تماس با کارشناس فروش