آشنایی با آژانس مدلینگ کودک Mini Mode - مدلینگ کودک | مدل عکس کودک

نوشته شده توسط: پودایران
8 ماه قبل
239 بازدید

مقدمه درباره آژانس مدلینگ کودک

آژانس مدلینگ Mini Mode توسط آماندا رابور، خالق برند جهانی Isossy Children، تأسیس‌شده است. Isossy Children، یک برند لباس مخصوص کودکان و نوجوانان است که با همکاری افراد خلاق، اینفلوئنسرها، کارشناسان بازاریابی، افراد آینده‌نگر، شرکای رسانه‌ای و حامیان مالی خود، مشغول به کار در عرصه‌ی مدلینگ کودک است. هدف افرادی که در این آژانس مدلینگ کودک مشغول به کار هستند، ایجاد یک بستر مناسب برای بازار مد کودکان است. با ایجاد چنین بستری، امکان اینکه طراحان لباس کودک و برندهای بزرگ لباس‌های کودکان، در هفته‌ی مد لندن شرکت کنند، ایجاد خواهد شد. در ادامه‌ی این مطلب، با آژانس مدلینگ Mini Mode بیشتر آشنا خواهیم شد.

آژانس مدلینگ کودک

معرفی چند حوله خوب

برای خرید روی محصول مورد نظر کلیک کنید

فعالیت‌های آژانس مدلینگ کودک Mini Mode

آژانس مدلینگ Mini Mode، محل برخورد چشم‌اندازهای آینده‌ی مد و بازار مد کودکان است و قصد دارد نسل جدیدی از بازار مد کودکان انگلستان را ایجاد کند. در حال حاضر، فعالیت‌های این آژانس به سمت و سویی حرکت می‌کند که در آینده، عناصر پرزرق‌وبرق مد، اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی و تجارت جهانی، آماده‌ی پذیرش بازار مد کودکان انگلستان در عرصه‌ی جهانی مد کودک باشند.

درواقع، باتوجه به سیاستی که این آژانس در پیش‌گرفته است، هر یک از همکاران، افرادی که در فعالیت‌های این آژانس به‌نوعی مشارکت‌ می‌کنند، شرکای رسانه‌ای، اینفلوئنسرهایی که در فضای مجازی در مورد این آژانس صحبت کرده و باعث آگاهی مردم در مورد فعالیت‌های آن می‌شوند و سفیرهای جهانی، همان چیزهایی هستند که پروژه‌ی نهایی این آژانس را منحصربه‌فرد می‌سازند و آن را با سرعت بیشتری به سمت مسیر موفقیت پیش می‌برند.

آژانس مدلینگ کودک

روش کار آژانس مدلینگ Mini Mode با کودکان

این آژانس که در سال ۲۰۱۸ کار خود را آغاز کرد، برای کودکان نوپا، کودکان خردسال و نوجوانان لباس تولید می‌کند. افرادی که در این آژانس مشغول به کار هستند، شور و اشتیاق فراوانی برای کار با کودکان دارند. آژانس Mini Mode، علاقه‌ی وافر خود به کودکان را یکی از دلایل ایجاد پروژه‌های استثنائی که انجام می‌دهد می‌داند. این آژانس، هدف از ایجاد این بستر مدلینگ کودک برای کودکان انگلستان را، تربیت کودکانی قدرتمند و دارای عزت‌نفس می‌داند.

درست است که یکی از شرایط مدلینگ کودک در تمام جهان، این است که مدل‌ها باید آموزش‌های حرفه‌ای ببینند. اما اعتقاد Mini Mode بر این است که کودکانی که در بستر ایجادشده در حال فعالیت هستند، باید مانند یک مدل تجاری جهانی برای انگلستان به نظر بیایند. درواقع، این کودکان باید به‌عنوان نمادی برای صنعت مد فراگیر کشورشان در برنامه‌های مختلف مد حاضر شوند.
مقاله ای درباره نکات مهم درباره خرید حوله کودک

آژانس مدلینگ کودک

دلیل ایجاد آژانس مدلینگ Mini Mode

بنیان‌گذار این آژانس مخصوص مدلینگ کودکان و افرادی که با او در پروژه‌های این آژانس در حال فعالیت هستند، قصد دارند با ایجاد لباس‌هایی متنوع، به نسل بعدی که هنوز جوان هستند، این حقیقت را نشان دهند که انتخاب‌های گوناگونی در پیش روی آن‌ها وجود دارد. درواقع، هدف Mini Mode این است که به کودکان آموزش دهد، همه‌چیز امکان‌پذیر است و لزومی ندارد انتخاب‌هایشان را محدود کنند.

در حال حاضر، به دلیل نفوذ و تأثیر بسیار زیاد رسانه‌های اجتماعی در جهان، کودکان انگلیسی، به رویدادی نیاز دارند که در سطح همتایان آن‌ها در کشورهای سراسر جهان باشد. باوجود چنین رویدادی کودکان احساس می‌کنند که خودشان هم بخشی از صنعت مد هستند. دلیل اصلی تأسیس آژانس مدلینگ کودک Mini Mode هم همین است. این آژانس، قرار است این فاضله‌ی بین بازار مد کودکان انگلستان با جهان را پر کند.

آماندا رابور، بنیان‌گذار این آژانس معتقد است، برای ایجاد تحولات بیرونی، ابتدا باید خودمان تغییر کنیم. آژانس Mini Mode هم برای ایجاد چنین تغییراتی ساخته‌شده است.

شرایط مدلینگ کودکمعرفی بنیان‌گذار آژانس Mini Mode آماندا رابور

آماندا رابور، پیش از آنکه به‌عنوان مؤسس آژانس مخصوص مدلینگ کودکان شناخته شود، برند لباس بچگانه Isossy Children را ایجاد کرد. آماندا رابور، در تمام عمر خود مشغول ساخت لباس‌های پلیمری بوده است و این موضوع زمانی که لباس‌های مخصوص کودکان را در هفته‌ی مد نیویورک و هفته‌ی مد لندن به نمایش گذاشت، به‌خوبی نمایانگر توانمندی او در این زمینه بود. به‌عنوان یک بانوی تاجر، ایجاد یک بستر مناسب برای فعالیت در صنعت مدلینگ کودک در انگلستان، برای آماندا رابور یک گام روبه‌جلو محسوب می‌شود. آماندا همیشه طرفدار تنوع‌طلبی و ترکیب مدل‌های مختلف در کار بوده است. این اخلاق او را می‌توانیم به‌وضوح در فعالیت‌های آژانس Mini Mode و برند لباس Isossy مشاهده کنیم.

شرایط مدلینگ کودکآژانس مدلینگ کودک Mini Mode در هفته‌ی مد لندن

هفته‌ی مد لندن، معمولاً دو بار در سال و در شهر لندن برگزار می‌شود. شرایط مدلینگ کودک در انگلستان، ایجاب می‌کند که آژانس Mini Mode، همراه با مدل‌های خود در این رویداد شرکت کند. در رویداد هفته‌ی جهانی مد کودکان و نوجوانان که اخیراً در لندن برگزار شد، آژانس‌های مدلینگ به دلیل شیوع ویروس کرونا، به‌صورت مجازی در این مراسم شرکت کردند. آژانس Mini Mode هم با نام Mini Mode Sponsored by Harumika، مدل‌های لباس کودک خود را در طی یک شو مجازی، برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشت. مدل عکس کودک مربوط به این نمایش آژانس Mini Mode ، هم‌اکنون برای عموم قابل‌مشاهده است.

هفته‌ی مد ۲۰۲۱، به‌صورت خرید در همان زمان تماشا برگزار شد. این رویداد، شامل دو برنامه‌ی نمایشی مجازی بود که طراحان لباس کودک و نوجوان، ازجمله Chases Closet از انگلستان، Kate Hill با همکاری اسپانیا و انگلستان، Maison Loulabelle از نیجریه، Neeva D London از انگلستان، Rock and Mouse از لتونی و She’s Fierce by Cara از انگلستان در آن حضور پیداکرده بودند.

برای تولید لباس‌های فصل بهار، آژانس مدلینگ کودک Mini Mode، با برند هارومیکا که یک برند تولید اسباب‌بازی معتبر است و به خاطر فعالیت‌های خود جایزه دریافت کرده است، همکاری کرد. مدل عکس کودک این آژانس در شو لندن، به این صورت بود که کودکان با کلاه‌گیس‌های رنگی که از عروسک‎های VIP Pets Mini Fans الهام گرفته بودند حضور پیدا کردند.

آژانس مدلینگ کودک

مدل‌های عروسکی هفته مد توسط Maison Loulabelle طراحی شدند

آماندا رابور، مؤسس Mini Mode، طی بیانیه‌ای در مورد این رویداد اظهار داشت: «امسال همه‌ی ما مجبور شدیم تغییر رویه بدهیم و راه‌های جدیدی برای دستیابی به اهدافمان، تعامل و انجام کارهایی که دوست داریم، پیدا کنیم. جهان دچار تحول شده و قابلیت سازگاری ، انعطاف‌پذیری و دوراندیشی ما در چالش با تغییر شرایط مدلینگ کودک هم در حال آزمایش است. برای گردآوری چنین نمایشی، یک سال زمان صرف شده است و طراحان ما باوجود چالش‌های لجستیکی، عاطفی و مالی که با آن‌ها درگیر بودند، موفق شدند مجموعه‌ها‌ی زیبایی خلق کنند و آن‌ها را با ما به اشتراک بگذارند. من کار همه‌ی طراحان را ستایش می‌کنم.»

آژانس مدلینگ کودک

نظر Fashion Voyeur در مورد Mini Mode در هفته‌ی لندن

بعد از نمایش تحسین‌برانگیز آژانس مدلینگ کودک Mini Mode در هفته لندن، Fashion Voyeur در این مورد نوشت: «در افتتاحیه‌ی این مراسم، مدل‎‎های کوچک همراه با جذاب‌ترین لباس‌های کودکانه در نمایش حاضر شدند. این نمایش با هیچ‌یک از نمایش‌های مد مخصوص کودکان قابل‌مقایسه نبود. Mini Mode باوجود اجراکننده‌هایی که بیننده‌ها را روی صندلی‌های خود میخکوب کرده بودند، برنامه را در اختیار خودش درآورده بود.»

آژانس مدلینگ کودک

احتمالا با مطالعه این مقاله شما هم دوست داشته باشید تا با  شرایط مدلینگ کودک بیشتر آشنا شوید . در حال حاضر در ایران نیز آزانس های مدلینگ کودک بسیار خوبی فعالیت میکنند و می توانید با معرفی کودکان خود به آنها در کشف و پرورش استعداد های ذاتی کودکانتان سهیم باشید.

اشتراک گذاری در
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.