اکسسوری‌ها آخرین بخش هایی هستند که می‌توانند تیپ شما را زیبا کرده یا آنرا از چشم بیاندازد. در زمان خرید اکسسوری بهتر است بدانید آن‌ها می‌توانند شخصیت، رنگ، بافت، و زیبایی را به ظاهر شما اضافه کنند، یا می‌توانند با هم تداخل کرده و اثر منفی روی ظاهر شما بگذارند.
چگونه لوازم جانبی مناسب را انتخاب کنید تا لباس خود را بدون زیاده‌روی بالا ببرید؟

خرید اکسسوری

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در تسلط بر هنر لوازم جانبی وجود دارد.

اول از همه، اکسسوری ها می توانند رنگ، بافت و درخشندگی را به لباس شما ببخشند. به عنوان مثال، یک روسری می تواند در کنار یک پیراهن ساده ۀن را چشمگیر کند، یک کمربند می تواند کمی تضاد و تعریف به میان تنه شما اضافه کند و یک گردنبند می تواند توجه را به یقه و صورت شما جلب کند. اکسسوری ها نیز بسته به رنگ بندی و سبکی که انتخاب می کنید می توانند هارمونی یا کنتراست با لباس های شما ایجاد کنند. برای مثال، می‌توانید اکسسوری‌های خود را با لباس‌هایتان هماهنگ کنید تا ظاهری هماهنگ و صیقلی داشته باشید، یا می‌توانید رنگ‌ها و الگوهای مختلف را با هم ترکیب کنید تا ظاهری جذاب و آوانگارد داشته باشید.

خرید اکسسوری

 

در مرحله دوم، اکسسوری‌ها می‌توانند حال و هوای لباس شما را تغییر دهند. به عنوان مثال، یک عینک آفتابی می تواند شما را باحال و مرموز نشان دهد، یک کلاه می تواند شما را معمولی و آرام نشان دهد، و یک جفت گوشواره می تواند شما را فردی با ظرافت سلیقه و شیک نشان دهد. لوازم جانبی همچنین می توانند شخصیت و علایق شما را منعکس کنند، مانند سرگرمی ها، علایق یا باورهای شما. به عنوان مثال، می توانید یک آویز با نماد مورد علاقه خود، یک دستبند با جمله ای مورد علاقه خود که روی آن هک شده است یا یک حلقه با سنگ تولد خود استفاده کنید.

 

ثالثاً، لوازم جانبی می توانند شکل و سیلوئت بدن شما را تغییر دهند. به عنوان مثال، یک گردنبند بلند می تواند بالاتنه شما را بلند کند، یک کمربند پهن می تواند میانتنه شما را قوی تر جلوه دهد و کفش پاشنه بلند می تواند پاهای شما را بلند نشان دهد. لوازم جانبی همچنین می توانند نسبت های شما را متعادل کرده و بهترین ویژگی های شما را برجسته کنند. به عنوان مثال، می توانید یک گردنبند برای جلب توجه به چهره خود، یک جفت گوشواره برای برجسته کردن چشمان خود یا یک حلقه برای نشان دادن مانیکور خود بپوشید.

 

همانطور که می بینید، لوازم جانبی فقط وسایل تزئینی نیستند که بتوانید آنها را نادیده بگیرید. آنها عناصر ضروری هستند که می توانند ظاهر شما را از خسته کننده به شگفت انگیز تبدیل کنند. در اینجا چند نکته در مورد نحوه انتخاب و پوشیدن لوازم جانبی وجود دارد:

لطفا مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

چگونه در لباس پوشیدن از اصول مینیمالیستی پیروی کنیم؟

چگونه یک تیپ کاری با شلوار جین داشته باشیم ؟

هنگام خرید اکسسوری مناسبت و کد لباس را در نظر بگیرید.

لوازم جانبی مختلف برای موقعیت ها و رویدادهای مختلف مناسب هستند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از اکسسوری‌های ظریف‌تر و ساده‌تر برای موقعیت‌های کاری یا رسمی استفاده کنید، و اکسسوری‌های پررنگ‌تر و بولدتر را برای مناسبت‌های غیررسمی یا جشن استفاده کنید .

خرید اکسسوری

 

هنگام خرید اکسسوری فصل و آب و هوا را در نظر بگیرید.

برخی از لوازم جانبی برای فصول و اقلیم های خاص مناسب تر از سایرین هستند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید برای روزهای زمستانی یا سرد از اکسسوری های گرم و دنج بیشتری استفاده کنید، مثل خرید اکسسوری هایی مانند روسری، دستکش، کلاه و چکمه. و ممکن است بخواهید برای تابستان یا روزهای گرم از اکسسوری های سبک بیشتر استفاده کنید، مانند عینک آفتابی، صندل، کلاه و گردنبند.

اندازه و شکل لوازم جانبی را در نظر بگیرید.

 اندازه و شکل لوازم جانبی باید مکمل اندازه و شکل بدن و صورت شما باشد. به عنوان مثال، اگر جثه کوچک یا صورت کوچکی دارید، ممکن است بخواهید از پوشیدن لوازم جانبی بزرگ یا درشت که ممکن است شما را تحت تأثیر قرار دهند، اجتناب کنید. و اگر جثه بزرگ یا صورت گرد دارید، ممکن است بخواهید از پوشیدن لوازم ریز یا ظریف که ممکن است روی شما گم شوند، خودداری کنید..

خرید اکسسوری

هنگام خرید اکسسوری کیفیت ، قیمت و دوام لوازم جانبی را در نظر بگیرید.

 کیفیت و دوام لوازم جانبی باید با کیفیت و دوام لباس شما همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال، اگر لباس گران قیمت یا ظریفی می پوشید، ممکن است بخواهید از پوشیدن اکسسوری های ارزان یا ضعیف که ممکن است آن را خراب کنند، اجتناب کنید. و اگر لباس غیررسمی می پوشید، ممکن است بخواهید از پوشیدن اکسسوری های خیلی ظریف و لوکس که ممکن است با آن تضاد دارند، خودداری کنید. مثلا شما هیچ وقت یک گل سینه سلطنتی رو با تیشرت و شلوار جین استفاده نخواهید کرد.

خرید اکسسوری

از آن لذت ببرید و با ترکیب های مختلف آزمایش کنید.

بهترین راه برای فهمیدن اینکه چه چیزی برای شما مفید است این است که گزینه های مختلف را امتحان کنید و ببینید که آنها چه احساسی در شما ایجاد می کنند. همچنین می توانید از مجلات، وبلاگ ها، افراد مشهور یا افراد اطراف خود الهام بگیرید. به یاد داشته باشید که هیچ قانون ثابتی در مورد لوازم جانبی وجود ندارد. مهمترین چیز این است که خود را ابراز کنید و از خود لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیح
 • محتوا
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
تماس با کارشناس فروش