مد پاییز ۱۴۰۰ | پاییز امسال چی بپوشیم - لباس پاییزه | بلوز مد پاییز امسال |

نوشته شده توسط: dehghan
3 هفته قبل
53 بازدید

پاییز امسال چی بپوشیم

مقدمه مد پاییز ۱۴۰۰

حقیقتاً اگر اینترنت و کمک بلاگرها و اینفلوئنسرهای مد نبود، از کجا متوجه می‌شدیم که پاییز امسال چی مد است و مدل‌های جدید لباس برای پاییز را از کجا پیدا می‌کردیم؟ همین‌طور که قدم به قدم به پاییز نزدیک‌تر می‌شویم، فکر اینکه پاییز امسال چی بپوشیم و پاییز چی مد میشه، به بزرگ‌ترین دغدغه ذهنی استایلیست ها و طرفداران مد و فشن تبدیل می‌شود. بسیاری از اوقات اصلاً نیاز به خرید لباس اضافه نیست، فقط کافی است همان لباس‌های سال قبل را به‌گونه‌ای متفاوت ست کنیم تا به مد پاییز ۱۴۰۰ نزدیک‌تر باشد.

هر سبک و سلیقه‌ای که دارید، تا انتهای این مقاله با ما باشید تا قبل از هر کس دیگری که می‌شناسید، بهترین ایده‌های مد پاییز ۱۴۰۰ را شناسایی کنید و با هر آنچه از پاییز قبل در کمد لباستان مانده، این پاییز بهترین تیپ و استایل ممکن را برای خود رقم بزنید.

مد پاییز ۱۴۰۰: کت و شلوار واید (گشاد) + تی‌شرت سفید + کتانی

به جرئت ادعا می‌کنیم که ترکیب کت شلوار واید و کتانی، بهشت دنیای مد و خیاطی است. یادتان باشد که رنگ‌های خنثی بهترین گزینه ممکن برای فصل پاییز هستند. پس با اعتماد به نفس کامل یک کت و شلوار واید خاکستری بردارید و آن را با یک کتانی ساده ست کنید. پیشنهاد ما برای زیر کت، یک تی‌شرت سفید مینیمال جذاب است.

مد پاییز ۱۴۰۰

شلوار بگی رنگ نود

یک انتخاب فوق‌العاده جذاب به جای کت‌و‌شلوار واید خاکستری، شلوارهای بگی پارچه‌ای به رنگ‌های نود (خنثی) هستند که چه در کنار ژاکت و بلوز، چه با یک تی‌شرت گرافیکی ساده، جذابیت تیپ شما را تضمین می‌کنند.

مد پاییز ۱۴۰۰

ژاکت نئونی + شلوار طرح دار + بوت

ژاکت‌ها از عناصر جدانشدنی فصل پاییز هستند و همه ما این را خوب می‌دانیم، اما تصور کنید که برای انتخاب رنگ ژاکت به جای رنگ‌های نود همیشگی، به سراغ رنگ‌های جیغ نئونی برویم و آن را با یک شلوار طرحدار ست کنیم تا ظاهر ماکیسمال خود را برای مد پاییز ۱۴۰۰ تکمیل کنیم.

مد پاییز ۱۴۰۰

محصولات جدید

ژاکت نئونی صورتی

اگر این ست را برای پاییز انتخاب می‌کنید، بدانید و آگاه باشید که بهترین نقطه شروع تکمیل این ست، انتخاب یک ژاکت صورتی نئونی و جیغ است. جلوه این رنگ در فصل پاییز، نگاه‌ها را به سمت استایل شما می‌کشاند.

پاییز امسال چی بپوشیم

مد پاییز ۱۴۰۰: ژاکت با طرح پوست حیوانات + تاپ + شلوار جین زاپدار

ظاهر کلاسیک پاییزه، تقریباً همیشه ترکیبی از شلوار جین زاپدار و یک ژاکت کش بافت بلند بوده و هست. پیشنهاد می‌کنیم امسال ژاکت طرحدار با طرح پوست حیوانات را انتخاب کنید. این طرح در استایل شما عملاً یک آیتم نود به حساب می‌آید و می‌شود آن را با تاپ سفید و شلوار جین مشکی زاپدار به خوبی ست کرد.

مد پاییز ۱۴۰۰

لطفا سایز مقالات مد و فشن را هم از اینجا مطالعه کنید.

ژاکت کش بافت پلنگی

قطعاً شما هم احساس دنج بودن پاییزه را از این ژاکت بلند کش بافت پلنگی دریافت می‌کنید. با اعتماد به نفس تمام این ژاکت را با رنگ‌های پاییزه و همچنین رنگ‌های خنثی ست کرده و از استایل جذابی که برای خود ساخته‌اید، لذت ببرید.

پاییز امسال چی بپوشیم

بلیزر دوست پسر + یقه اسکی مشکی + شلوار جین

مد پاییز ۱۴۰۰

بلیزرهای اورسایز هرساله اصلی‌ترین مهره بازی مد و فشن پاییزه هستند. اگر هنوز به کاربردی بودن بلیزرها ایمان نیاورده‌اید، به خودتان لطف کنید و این فصل یک بلیزر به خودت هدیه دهید تا متوجه شوید در تکمیل چند استایل به کمکتان خواهد آمد.

اصلاً کار سختی نیست، کافی است زیر بلیزر یک تی‌شرت با طرح گرافیکی بپوشید و آستین‌های آن را کمی تا کنید تا استایل شما کمی حالت کژوال به خود بگیرد.

 

ژاکت شتری رنگ + چاپ طرح پوست حیوانات + کفش پاشنه‌دار

هرساله ژاکت شتری رنگ، از اصلی‌ترین عناصر استایل های پاییزه است، این رنگ هرگز از مد نمی‌افتد! چاپ طرح پوست حیوانات هم قدرتمندتر از همیشه در مد پاییز ۱۴۰۰ حضور دارد. ژاکت مورد علاقه خود را با شلوار یا دامن میدی طرحدار محبوبتان ست کنید، کفش پاشنه‌بلند و عینک آفتابی به آن اضافه کنید و تمام.

blank

به محض آنکه هوا سرد شد، ژاکت شتری رنگ خود را از کمد خود بیرون بیاورید و آن را با شلوار جین سفید یا سایر رنگ‌های پاییزه کمد خود ست کنید.

کاپشن جین خزدار + شلوار جین + پوتین سربازی

پاییز فصل بیرون آوردن پوتین‌های محبوبمان از کمد کفش‌هاست. خیلی از طرفداران مد و استایل این پتانسیل را در خود می‌بینند که کل فصل پاییز هر روز هفته را پوتین به پا کنند و از خانه بیرون بروند. همچنین کت‌های جین خزدار که پاییز قبل محبوبیت زیادی داشتند، احتمال می‌رود از عناصر مد پاییز ۱۴۰۰ باشند.

یقه اسکی رنگ روشن + دامن میدی طرح چهارخانه + کمربند

مد پاییز ۱۴۰۰

یکی دیگر از مشخصه‌های اصلی پاییز هر سال، زیاد شدن طرح چهارخانه یا اصطلاحاً شطرنجی در استایل افراد است. اگر خاطرتان باشد، دامن‌های چهارخانه یکی از ترندهای اصلی پاییز سال قبل بودند و احتمال می‌رود که در پاییز ۱۴۰۰ هم شاهد بازگشت آن‌ها باشیم. همه ما حداقل یک لباس طرح چهارخانه در کمد خود داریم که می‌توانیم آن را مطابق عکس با یک یقه اسکی روشن و یک کمربند ست کنیم.

کت تدی + بلوز راه راه + شلوار جین

مد پاییز ۱۴۰۰

کت تدی عین آنکه یک ظاهر مدرن و جذاب به‌شما می‌دهد، در هوای خنک پاییز تنتان را گرم نگه می‌دارد. پیشنهاد می‌کنیم رنگ سبز تیره را امتحان کنید و یک ژاکت راه راه، شلوار جین سنگ‌شور و یک جفت چکمه پاشنه‌دار به آن اضافه کنید.

بلوز گیپور + دامن شطرنجی کوتاه + بوت بالای زانو

مد پاییز ۱۴۰۰

یک بلوز سفید گیپور، در کنار دامن کوتاه چهارخانه و یک جفت چکمه روی زانو بگیرید یک ظاهر وینتیج فوق‌العاده جذاب پاییزه را برای شما رقم می‌زند. وجود تک تک این اجزا در کمد لباستان ضروری است و احتمالاً از قبل آن‌ها را دارید. فقط کافی است برای پاییز پیش‌رو آن‌ها را در کنار‌هم ترکیب کنید و از ترکیب نهایی لذت ببرید.

مد پاییز ۱۴۰۰

هرچه از کاربردی بودن بوت بالای زانو بگوییم، کم گفته‌ایم. آن‌ها را با دامن‌های کوتاه و جوراب شلواری امتحان کنید تا بفهمید منظورمان از بوت بلند در مد پاییز ۱۴۰۰ چیست!

مد پاییز ۱۴۰۰: ژاکت پولیور + دامن اسلیپ + کفش پاشنه‌دار

مد پاییز ۱۴۰۰

دامن اسلیپ از آن دسته ترندهای قدیمی است که بار دیگر بازگشته و حضور خود را پررنگ کرده است. البته بهترین کاربرد این دامن در فصل بهار و تابستان است، اما می‌شود آن را در استایل های پاییزه نیز استفاده کرد. کافی است یک ژاکت پولیور سفید رنگ، کفش پاشنه‌دار و کیفی با طرح و رنگ پاییزه به آن اضافه کنید تا یک استایل پاییزه جذاب داشته باشید.

 

کلام آخر

در این مقاله کاملاً متوجه شدیم که پاییز امسال چی بپوشیم و با اجزاء اصلی مد پاییز ۱۴۰۰ نیز آشنا شدیم. از اینجا به بعد کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و این آیتم‌ها را با ذوق و ایده خود، کنار لباس‌های پاییزه سال‌های قبل ترکیب کنید و از نتیجه آن هم نهراسید. شاید ایده‌ای که در ذهن شما شکل گرفته، زمینه ساز یک ترند جدید در پاییز امسال باشد.

اگر شما هم آیتم‌های دیگری در ذهن دارید که فکر می‌کنید پاییز امسال احتمالاً آن‌ها را بیشتر از قبل در خیابان‌ها می‌بینیم، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.