خرید حوله تن پوش با کیفیت پودایران | 10 دلیل خرید حوله پودایران | حوله های مدل 1400

نوشته شده توسط: پودایران
4 ماه قبل
156 بازدید

قصد خرید حوله تن پوش با کیفیت دارید پس حتما با برند پودایران آشنا شوید و حوله امسال خود را با آین ۱۰ دلیل انتخاب کنید. همراه این مقاله باشید.

روش خرید حوله تن پوش با کیفیت

زمانی که قصد خرید یک حوله تن پوش را داریم، به دلیل گزینه‌های رنگارنگ و جنس‌های متنوعی که پیش روی ما قرار دارد ممکن است انتخاب کمی سخت شود. با این حال چطور باید یک حوله با کیفیت خریداری کنیم؟ باید توجه داشته باشید که تمام حوله‌های موجود در بازار ارزش توجه و پول ما را ندارند. قبل از اینکه اقدام به خرید کنیم باید مواردی مانند جنس حوله را در نظر داشته باشیم. در ادامه ما روش‌های تشخیص حوله‌های با کیفیت و سپس ۱۰ دلیل برای خرید حوله تن پوش با کیفیت پودایران را بررسی خواهیم کرد.

روش تشخیص کیفیت حوله‌ها

در این مطلب ما سه روش برای تشخیص کیفیت حوله‌های با کیفیت از حوله‌هایی که ارزش صرف هزینه ندارند را بیان می‌کنیم. درواقع زمانی که قصد دارید یک حوله خریداری کنید باید به یک سری موارد توجه داشته باشید. در ادامه می‌توانید با این موارد آشنا شوید.

۱٫       تشخیص حوله با کیفیت از جنس پارچه

پارچه حوله نقش مهمی در کیفیت آن ایفا می‌کند. اکثر افراد در زمان خرید حوله به سراغ حوله‌هایی که از جنس پنبه هستند می‌روند. شرکت‌های تولیدی حوله معمولاً از ترکیبی از پارچه‌های مختلف برای رسیدن به یک محصول با کیفیت استفاده می‌کنند. با این حال پنبه هم انواع مختلفی دارد که هریک مزایای خاص خود را دارند. برای مثال پنبه تولید شده در کشور ترکیه به خاطر دوام خود معروف است. بهتر است در زمان خرید حوله با کیفیت، حوله‌ای را انتخاب کنید که از ترکیبی از انواع مختلف پنبه تولید شده باشد.

۲٫     تشخیص حوله با کیفیت از روی روش تولید حوله

فرآیند تبدیل پنبه به نخ یک پروسه طولانی و زمان‌بر است. معنی کلمه «نخ پنبه شانه شده» که در برچسب روی حوله وجود دارد این است که رشته‌های الیاف کوتاه‌تر حذف شده‌اند و فقط رشته‌های بلند و محکم‌تر برای تولید این حوله به کار رفته‌اند. این روش رایج‌ترین راه تولید یک حوله تن پوش است. روش رایج دیگر برای تولید حوله روش پنبه حلقه‌ای است. در این روش الیاف در هم تابیده می‌شوند و یک حلقه قوی‌تر ایجاد می‌کنند که جنس نرم‌تری دارد. زمانی که قصد خرید حوله تن پوش با کیفیت را دارید باید به تراکم ساختاری، دوام و میزان جذب رطوبت حوله دقت کنید.

۳٫    تشخیص یک حوله با کیفیت از روی وزن حوله

وزن حوله‌های مختلف با هم تفاوت دارد. تولیدکنندگان حوله تن پوش معمولاً وزن مقدار فیبر موجود در حوله را اندازه می‌گیرند. حوله‌های مخصوص آشپزخانه سبک‌ترین نوع حوله‌ها هستند و حوله‌های مخملی که اغلب در هتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند معمولاً از سایر انواع حوله سنگین‌تر هستند. هر چه وزن حوله بیشتر باشد مدت زمانی که طول می‌کشد تا حوله خشک شود هم افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین در زمان خرید یک حوله باید وزن آن را هم با دقت بررسی کنید.

blank

محصولات جدید

دلایل خرید حوله تن پوش با کیفیت پودایران

دلایل خیلی زیادی برای انتخاب حوله‌های تن پوش پودایران وجود دارد، ازجمله طراحی‌های جذاب و کیفیت بالای آن‌ها  که شما می‌توانید به‌راحتی تفاوت آن‌ها را نسبت به حوله‌هایی که معمولاً استفاده می‌کنید تشخیص دهید. در ادامه این مطلب ۱۰ دلیل مهمی که برای خرید حوله‌های پودایران وجود دارد و این حوله‌ها را از سایر محصولات متمایز می‌کند باهم بررسی خواهیم کرد.

۱٫ تولید شده با فناوری‌های تولید نخ ویژه

تیم تحقیق و توسعه کارخانه که به صورت مداوم در حال فعالیت برای تولید حوله‌ها و تن‌پوش‌هایی با ویژگی‌های کیفی برتر است، تیم تولیدی را قادر می‌سازد که نرم‌ترین حوله‌های جهان را با استفاده از فناوری‌های تولید نخ ویژه تولید کنند. ما با استفاده از فناوری‌های تولید نخ مختلفی مانند فیبروسافت، فیبروتینت، اروسپین، TENCELTM Modal و Fibroluxe Bamboo حوله‌های تن پوش با کیفیتی با مواد طبیعی تولید می‌کنیم که نرم‌تر از حوله‌هایی هستند که به آن‌ها عادت دارید و رطوبت بیشتری را هم جذب می‌کنند. این فناوری‌ها نه تنها در ایجاد ویژگی‌های کیفی برجسته در حوله‌های ما مؤثر هستند، بلکه این امکان را برای تیم تولیدی فراهم می‌کنند که مناسب‌ترین حوله‌ها را برای مشتریانی که نیازها و انتظاراتشان را تغییر می‌دهند ارائه کنند.

۲٫ نرم‌تر از حوله‌های معمولی

اولین چیزی که اکثر افراد در زمان خرید حوله به آن توجه می‌کنند میزان نرم بودن آن حوله است. ما به قدری به کیفیت محصولات تولیدی خود اطمینان داریم که ادعا می‌کنیم نرم‌ترین حوله‌های جهان را تولید می‌کنیم. شما را دعوت می‌کنیم این نرمی خارق‌العاده محصولات ما را خودتان تجربه کنید.

خرید حوله تن پوش با کیفیت

۳٫ خرید حوله با کیفیت که زمان شستشو رنگ و نرمی خود را حفظ می‌کند

همانطور که ذکر کردیم نرمی حوله یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در زمان خرید حوله تن پوش با کیفیت باید به آن توجه کرد. نکته مهم دیگری که در اینجا وجود دارد این است که حوله قادر باشد نرمی خود را برای مدتی طولانی حفظ کند. اگر از استفاده از حوله‌هایی که بعد از چند بار شستشو نرمی خود را از دست می‌دهند و فقط می‌توانید از آن‌ها به عنوان پارچه برای گردگیری یا تمیز کردن کف منزل استفاده کنید خسته شده‌اید، صفحه مناسبی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. حوله‌های تن پوش پودایران حتی بعد از چندین بار شستشو هم لطافت خود را حفظ می‌کنند و همیشه زمانی که آن‌ها را لمس می‌کنید به همان نرمی روز اول هستند. علاوه بر این رنگ حوله‌های ما با شستشو تغییر نمی‌کنند و کدر نمی‌شوند. بنابراین هر حوله‌ای که از میان محصولات ما انتخاب کنید برای استفاده روزمره مناسب خواهد بود.

۴٫ جذب آب بسیار زیاد

یکی دیگر از موارد مهم در زمان خرید حوله تن پوش با کیفیت این است که حوله موردنظر قابلیت جذب آب بالایی داشته باشد. زمانی که حوله با آب تماس پیدا می‌کند باید آن را جذب کرده و پس ندهد. استفاده از مواد اولیه طبیعی و توجه به این موضوع در فرآیند رنگرزی در زمان تولید باعث ایجاد حوله‌هایی می‌شود که تعادل کاملی بین جذب آب بالا، نرمی و دوام زیاد دارند.

خرید حوله تن پوش با کیفیت

۵٫ حوله‌ها با استفاده از مواد طبیعی تولید می‌شوند

هر محصولی که با پوست شما تماس مستقیم دارد باید طبیعی باشد. ما در زمان تولید حوله‌های خود از مواد اولیه طبیعی مانند پنبه اژه، بامبو و سایر مواد مرغوب استفاده می‌کنیم. مواد اولیه طبیعی که امکان تماس با مواد شیمیایی را به حداقل می‌رسانند سالم‌ترین انتخاب برای پوست شما هستند.

۶٫ پر بودن حوله

ویژگی دیگری که معمولاً در زمان انتخاب حوله با کیفیت به آن توجه می‌شود پر بودن حوله است. قطعاً همه دوست دارند حوله‌های پف‌دار را لمس کنند. همچنین حوله‌های پف‌دار و پر راحت‌تر خشک می‌شوند.

۷٫ مواد مناسب برای محیط زیست

ما در پودایران بر روی استفاده از مواد اولیه طبیعی و انعکاس طبیعی بودن در محصولات خود بسیار حساس هستیم. با انتخاب حوله‌هایی که فاقد مواد شیمیایی هستند و با به کار بردن فرآیندهای خاص و از الیاف طبیعی تولید می‌شوند انتخاب شما به نفع محیط زیست خواهد بود.

۸٫ مقرون‌به‌صرفه بودن خرید حوله تن پوش با کیفیت پودایران

در زمان خرید علاوه بر دوست داشتن یک محصول، قیمت آن هم نقش مهمی در انتخاب ما ایجاد می‌کند. البته ازآنجایی‌که هر کالایی ارزش خودش را دارد طبیعی است که همیشه می‌توان یک محصول ارزان‌تر در بازار پیدا کرد. با این حال نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید ویژگی کالایی که انتخاب می‌کنید و مدت زمانی است که قصد دارید از آن استفاده کنید.

بهتر است همیشه در زمان انتخاب حوله موردنظر خود این سخن معروف را به یاد داشته باشید که «ارزان همیشه گران تمام می‌شود». اگر فکر می‌کنید که یک حوله خیلی ارزان پیدا کرده‌اید و قادر نیستید از یک حوله که بعد از چند بار شستشو زمخت می‌شود یا تغییر شکل می‌دهد استفاده کنید، بهتر است آن حوله را خریداری نکنید زیرا هزینه آن برای شما خیلی گران‌تر خواهد بود. در زمان انتخاب حوله‌هایی که به صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنید، اهمیت دادن به کیفیت به معنای استفاده طولانی‌تر از آن محصول است.

خرید حوله تن پوش با کیفیت

۹٫ محصولات ما را از همه جا می‌توانید تهیه کنید

مرکز تولیدی ما در تهران است اما شما هر جای کشور که باشید می‌توانید محصولات تولیدی پودایران را از طریق سایت ما سفارش دهید. محصولات موردنظر شما سریع‌تر از آنچه فکرش را می‌کنید به دستتان خواهد رسید!

blank

۱۰٫ تجربه یک خرید شاد با خرید حوله تن پوش با کیفیت پودایران

فرآیند خرید فقط شامل انتخاب یک محصول با کیفیت نیست و به این شکل پایان نمی‌یابد. سفر ماجراجویانه ما که از روز تولید محصول شروع می‌شود در لحظه ارسال محصول برای مشتری تمام نخواهد شد. ما محصولی را طراحی و تولید می‌کنیم که موجب خوشحالی مشتری‌ها و عزیزان آن‌ها شود و به راحتی و سلامتی مشتریان خود اهمیت می‌دهیم. ما می‌خواهیم مشتریان تجربه خرید خوشایند و رضایت بخشی داشته باشند و هر زمان که لازم باشد برای پشتیبانی از آن‌ها حاضر خواهیم بود.

خرید حوله تن پوش با کیفیت

 

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.