خرید حوله تن پوش برق لامع | خرید حوله تن پوش هنر | خرید حوله تن پوش لایکو | پودایران

نوشته شده توسط: پودایران
4 ماه قبل
145 بازدید

حوله تن پوش برق لامع

اگر قصد خرید حوله تن پوش با کیفیت دارید بهتره قبل از آن با بهترین برند های حوله تن پوش ایرانی آشنا شوید. پس حتما این مقاله را مطالعه کنید. اینجا برند های حوله تن پوش برق لامع ، حوله تن پوش هنر ، حوله تن پوش لایکو و پودایران معرفی می شود.

حوله تن پوش برق لامع

حوله تن پوش برق لامع تقریبا بنامترین برند در بین حوله های تولید ایران می باشد. آنها کار خود را از سال ۱۳۰۸ شروع کرده اند. حوله تن پوش برق لامع اکثرا بصورت کارهای ژاکارد هستند . رنگ بندی آنها نسبتا مناسب است. منتهی مدل ها و الگو ها برای سالیان طولانی در حال تکرار شدن هستند. حوله تن پوش برق لامع از لحاظ کیفی در سطح مناسبی قراردارد. در یکی دو سال اخیرا حوله تن پوش برق لامع پیشرفت هایی را داشته و طرح های جدیدی را به محصولات خود اضافه کرده است.

برای خرید این محصول کلیک کنید

حوله تن پوش هنر

حوله تن پوش هنر یکی از برند های قدیمی و با سابقه ای نزدیک به ۵۰ سال در صنعت حوله میباشد. محصولات این شرکت شامل حوله تن پوش هنر ، حوله های ابعادی ، دمپایی حوله ای و کلاه حوله ای می باشد. حوله تن پوش هنر بیشتر بصورت ساده و تک رنگ تولید میشود.
البته در حال حاضر حوله تن پوش هنر از روزهای اوج خود فاصله گرفته است و سایر برندها به رقبای سرسختی برای آن تبدیل شده اند.

 

برای خرید این محصول کلیک کنید

حوله تن پوش هنر

حوله تن پوش لایکو

حوله تن پوش لایکو نیز یکی از با سابقه ترین برند ها در زمینه تولید حوله و کالای خواب است. محصولات برند لایکو شامل حوله تن پوش لایکو ، حوله های ابعادی و اکسسوری می باشد . همچنین برند لایکو در زمینه تولید و فروش اکسسوری و دکوری ، تاسیس فروشگاه های زنجیره ای کالایخواب و مراکز خرید و تفریحی فعالیت می کند . وقتی حوله تن پوش لایکو را خریدید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 

برای خرید این محصول کلیک کنید

حوله تن پوش لایکو

حوله تن پوش پودایران

حوله تن پوش پودایران یکی از با کیفیت ترین حوله های موجود در ایران است هرچند نبست به برند های دیگر که نام بردیم جوانتر است . حوله تن پوش پودایران دارای تفاوتی اساسی با برند های دیگر است زیرا این برند تولید کننده حوله چاپی است. حوله های چاپی دارای تنوع زیادی هستند در کنار همان لطافتی که از حوله های مرغوب انتظار داریم.
حوله تن پوش پودایران دارای بهترین کیفیت چاپ از لحاظ شفافیت و کیفیت رنگ می باشد که این حاصل سال ها تلاش و ممارست در تولید حوله چاپی می باشد.
البته این برند حوله تن پوش  دو رو نخ  و کلاسیک نیز تولید میکند که اکثرا برای سرویس های عروس و داماد مورد استفاده قرار میگیرد.

اکثر شما دورادور با این برند ها آشنا هستید اما اگر می خواهید برای خرید حوله تن پوش اقدام کنید لازم است تا بیشتر درباره محصولات برند هاییکه معرفی کردیم تحقیق کنید.

 

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.