وان حمام ژاپنی پیشنهاد ما به کسانی است که تمایل زیادی به اضافه‌کردن ویژگی منحصربه‌فرد اسپا به حمام خود دارند. یکی از به‌روزترین ترندها در وسایل حمام، وان‌های حمامی هستند که به سبک ژاپنی ساخته شده‌اند. طراحی این نوع وان‌ها به‌گونه‌ای است که فضای مجلل، آرامش‌بخش و آسیایی را برای افراد فراهم می‌کنند.

اما این وسیله به‌تازگی اختراع نشده است. این وان‌های کوچک و عمیق که به‌عنوان یک روش جایگزین برای حمام کردن در ژاپن استفاده می‌شود، از اجداد آن‌ها به نسل‌های بعد منتقل شده است. اگر شما نیز قصد خرید وان حمام را دارید با ما همراه باشید.

وان حمام ژاپنی

مفهوم وان حمام به سبک ژاپنی، با وان‌هایی که اغلب ما با آن آشنا هستیم، فرق می‌کند. برخلاف وان‌های حمامی که به سبک غربی طراحی شده‌اند و برای درازکشیدن مناسب هستند، این سبک از وان حمام معمولاً گرد است و نیمکتی دارد که فرد روی آن می‌نشیند.

طراحی این وان‌های کوچک و عمیق، به‌گونه‌ای است که موجب می‌شود بخش زیادی از بدن در آب فرو رود. در گذشته، آن‌ها برای شستشو روزانه بدن مورداستفاده قرار نمی‌گرفتند، بلکه برای حمام‌های آیینی، گرم‌کردن و آرامش بخشیدن به بدن به کار می‌رفتند. وان حمام ژاپنی به دلیل سبک متمایز، حجم کم و مزایای درمانی خود در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

وان حمام ژاپنی

وان حمام ژاپنی چگونه نام‌گذاری شد؟

مفهوم حمام کردن یا خیساندن در ژاپن از دل چشمه‌های آب گرم طبیعی که خانواده‌ها در آنجا خیس می‌شدند، متولد شد. سپس، در دوران «ادو»، جوامع ساخت حمام‌های محلی را آغاز کردند. در این حمام‌ها لوله‌کشی آب وجود داشت که از آب چشمه‌های آب گرم تغذیه می‌شد. مردم در آن زمان چاه‌هایی حفر کرده بودند تا آب چشمه‌های آب گرم را به سطح زمین بیاورند.

درست در همان دوران، حمام‌های خصوصی ساخته شدند. این حمام‌ها که «سو فورو» نام داشتند، این امکان را برای مردم فراهم می‌کردند که از حمامی گرم در خانه لذت ببرند و بدن خود را خیس کنند. بعدها، در سال 1964، زمانی که توکیو برای میزبانی المپیک آماده می‌شد، وان‌های حمام در حمام‌های کوچک نصب شدند. این وان‌ها که اکنون به‌عنوان وان حمام ژاپنی شناخته می‌شوند، برای اولین‌بار در این کشور معرفی شدند. در ژاپنی این سبک از وان حمام به “ofuro” یا “furo” معروف است که به “حمام” ترجمه می‌شود.

وان حمام ژاپنیمقایسه وان حمام سنتی با وان مدرن ژاپنی

برای ساختن معابد مقدس از چوب سرو خوشبو که به آن «هینکوکی» می‌گفتند، استفاده می‌شد. برای ساخت وان حمام سنتی نیز همان چوب را به کار می‌بردند. این نوع وان‌ها دارای یک صندلی یا نیمکت توکار هستند وکسانی که حمام می‌کنند، زمانی را که در وان سپری می‌کردند، روی آن می‌نشینند. با افزایش محبوبیت این نوع وان‌ها، ایده‌ها و الهاماتی جدیدی در مورد نحوه ساخت آن‌ها پدیدار شد.

وان حمام مدرن ژاپنی در اندازه‌ها، سبک‌ها، مواد و اشکال مختلف به بازار عرضه می‌شود. برخی از آن‌ها که اندازه کوچک‌تری دارند و به‌عنوان حمام تک‌نفره به فروش می‌رسند. برخی دیگر نیز بزرگ‌تر هستند فضای کافی برای استحمام چندین نفر را فراهم می‌کنند. همچنین، شما می‌توانید آن‌ها را طبق سلیقه یا نیاز خود سفارش دهید. به‌علاوه، وان‌های حمام عمیق و مدرن نسبت به وان‌های سنتی، می‌توانند آب با دما‌های بالاتری را تحمل کنند.

وان حمام ژاپنی

آیا وان ژاپنی ارزش خریدن دارد؟

اگر می‌خواهید وان حمامی راحت‌تر از یک وان معمولی داشته باشید و از مدت زمانی که در آن سپری می‌کنید، لذت ببرید، نیازی نیست به جست‌وجوی چیزی فراتر از وان حمام ژاپنی بپردازید. با خرید این وسیله آرامش، آسایش خاطر و راحتی را به‌آسانی به خانه خود ببرید. این وان همان چیزی است که برای مقابله با یک زندگی مدرن و پرهیجان نیاز دارید.

دلایلی برای خرید وان حمام

اول‌ازهمه باید گفت که وان حمام، به حمام شما زیبایی می‌بخشد و آنجا را مجلل نشان می‌دهد. علاوه بر این، دلایل دیگری نیز وجود دارند که وان حمام به سبک ژاپنی را به یک افزودنی عالی برای هر حمامی تبدیل می‌کنند. با دانستن این دلایل، هرکسی ترغیب می‌شود تا دراسرع‌وقت یکی از آن‌ها را بخرد.

وان حمام ژاپنی

فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند

یکی از مزایای شناخته شده وان‌های حمام عمیق این است که به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که فضای اندکی را تصاحب می‌کنند. آن‌ها در حمام شما، تا حد ممکن جای کمتری می‌گیرند و درعین‌حال وقتی درون نشسته‌اید احساس راحتی خواهید کرد. پس، اگر حمامی کوچک و تنگ دارید که وان معمولی در آن جا نمی‌شود، به‌جای وان‌های حمام غربی، یک وان ژاپنی برای خود تهیه نمایید.

هرچقدر که این وان حمام از طول کم دارد، در ارتفاع آن را جبران شده است. با استفاده از این وان‌ها فضای بیشتری از کف حمام برای استفاده شما باقی خواهد ماند. اما درعین‌حال آب زیادی برای خیس کردن کل بدن، در دسترس شما خواهد بود.

نسبت به وان‌های معمولی از آب کمتری استفاده می‌کند

وان حمام ژاپنی به طور سنتی 65.58 سانتی‌متر عمق دارد. یعنی زمانی که روی نیمکت داخل وان می‌نشینید آب تا چانه شما بالا می‌آید. باتوجه‌به اینکه این وان‌ها طول وان‌های معمولی را ندارند، برای پرکردن آن‌ها از آب کمتری استفاده می‌شود و سرتاسر بدن شما نیز در آب فرو خواهد رفت. در نتیجه، وان‌های ژاپنی با محیط‌زیست و جیب شما سازگاری زیادی دارند.

وان حمام ژاپنی

در سبک‌های بی‌شماری تولید می‌شوند

وان‌های حمام عمیق، عنصری زیبا و چشم‌نواز از اثاثیه حمام هستند و با فضای هر حمامی هماهنگ می‌شوند. درحالی‌که بسیاری از وان‌های معمولی تقریباً شبیه به هم هستند، وان‌های خیساندن ژاپنی در مدل‌های بسیار متفاوتی ساخته می‌شوند و اکنون از طیف گسترده‌ای از مواد تولید شده و به فروش می‌رسند. امکان دارد شما وان‌های حمامی با جنس‌های متفاوتی چون چوب سرو، سنگ، مس، فولاد ضدزنگ و حتی اکریلیک پیدا کنید.

مزایای سلامتی وان حمام به سبک ژاپنی

یک وان حمام به سبک ژاپنی علاوه بر اینکه لذت‌های اولیه‌ای چون فرو بردن آرام‌آرام بدن در وان حمام و گرمای آرامش‌بخشی را برای شما فراهم می‌کند، مزایای درمانی زیادی نیز به همراه دارد. تنها با یک‌بار استفاده از این نوع وان‌های حمام خواهید دید که روز بعد پرانرژی و شاداب هستید و با آمادگی کامل به سرکار خواهید رفت.

وان حمام ژاپنی

بهبود سلامت قلب

نشستن در یک وان حمام ژاپنی در آب داغ یا گرم موجب بالارفتن سرعت تپش قلب شما می‌شود. به این موضوع از این نقطه‌نظر نگاه کنید که این وان آب گرم برای قلب شما یک تمرین سالم محسوب می‌شود. هنگامی که در آب داغ غوطه‌ور می‌شوید، قلب شما سریع‌تر کار می‌کند. این امر سبب می‌شود که قلب شما قوی‌تر شود. علاوه بر این دما و فشاری که آب به سینه شما وارد می‌کند، ریه‌های شما را تمرین می‌دهد و تنفس شما را بهبود می‌بخشد. اما به یاد داشته باشید که وان آب داغ برای افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند، توصیه نمی‌شود.

ازبین‌بردن دردهای عضلانی و مفاصل

فرورفتن در آب داغ باعث بهبود جریان خون را می‌شود و ثابت شده است که برای کاهش درد و التهاب مفاصل مفید است. به‌علاوه اگر تعدادی از عضلات بدن شما سفت و دردناک شده‌اند، توصیه می‌کنیم ساعاتی را درون وان ژاپنی بنشینید تا این عضلات تسکین پیدا کنند.

بهبود خلق‌وخوی

اگر زیاد دچار استرس می‌شوید و این شما را کلافه کرده است، باید بدانید که یک حمام آب گرم، تسکین‌دهنده فوق‌العاده‌ای برای استرس است. فرو بردن بدن در آب گرم، ذهن و بدن شما را به‌گونه‌ای آرام می‌کند که دوش گرفتن سرپایی به‌پای آن نمی‌رسد. تنهایی، سکوت و راحتی ناشی از آن، هر بار حال و هوای بهتری به شما خواهد بخشید.

کاهش سردرد

اگر شما نیز از سردرد رنج می‌برید وان حمام ژاپنی دوای درد شماست. خوب است بدانید که اغلب سردردها به دلیل باریک شدن رگ‌های خونی سر ایجاد می‌شود. استحمام در آب گرم یا داغ سبب افزایش جریان خون می‌شود. این افزایش جریان، کاهش فشار در آن رگ‌های خونی که سبب سردرد شما شده‌اند را به دنبال دارد.

تسکین علائم سرماخوردگی و آنفولانزا

شاید تابه‌حال شنیده باشید که بخور آب داغ مجرای تنفسی را باز می‌کند. تنفس در بخار داغ از دیرباز تا کنون برای تسکین طبیعی علائم سرماخوردگی و آنفولانزا مورداستفاده همگان قرار گرفته است. به همین ترتیب، اگر به سرماخوردگی یا آنفولانزا مبتلا شدید، بخار حاصل از وان به‌عنوان یک درمان طبیعی عمل می‌کند.

تسهیل به خواب رفتن شما

همان‌طور که پیش‌ازاین بیان کردیم، وان حمام به سبک ژاپنی استرس و آرامش عضلانی را که از حاصل از نشستن در آب گرم است، در پی دارد. به‌این‌ترتیب، علاوه بر شستشوی بدن، روح خود را نیز شستشو می‌دهید و مشکلات روحی را از روان خود پاک می‌کنید. در نتیجه، این نوع وان به مبارزه با بی‌خوابی رفته و به بهبود خواب شما کمک می‌کند.

افزایش رطوبت پوست، مو و چشم‌ها

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از کرم‌های آب‌رسان برای مراقبت و یا کاهش مشکلات پوستی وارد بازار می‌شوند. خیساندن عمیق بدن خود در وان ژاپنی، آب‌رسانی بدن شما را از همه جنبه‌ها تضمین می‌کند. به‌این‌ترتیب، شما به‌جای استفاده از یک محصول شیمیایی از یک روش طبیعی استفاده می‌کنید و نتیجه یکسانی می‌گیرید.

استحمام به سبک ژاپنی در خانه

استحمام در وان حمام ژاپنی راهی فوق‌العاده برای استراحت کردن و آرامش یافتن است. با این وان به زمان‌های گذشته سفر کنید و از آرامش، آیین و مراسم‌ها آن‌ها لذت ببرید. پس، اگر به فکر تهیه یک وان ژاپنی هستید، از آن همانند وان‌های غربی استفاده ننمایید. در وان خود به شیوة سنتی استحمام کنید. حمام کردم به شیوه سنتی چگونه است؟ با ما همراه باشید تا حمام کردن به روش سنتی را بیاموزید.

برای حمام به شیوه سنتی، ابتدا می‌بایست با دوش پاک‌سازی شروع کنید. سپس وان را با آب پر کنید، به‌طوری‌که وقتی در آن نشستید آب تا شانه یا چانه شما بالا بیاید. تا جایی که می‌توانید تحمل کنید از آب گرم‌تر استفاده نمایید. مقداری نمک دریای مرده «نمک اپسوم» و مقداری گیاهان خشک یا مواد معطر را به آب اضافه کنید.

در صورت تمایل یک موسیقی آرام‌بخش را پلی کنید تا ریتم دل‌انگیز آن در فضای حمام پخش شود. در نهایت در آب بنشینید و خود را رها کنید. بگذارید تا می‌توانید از فضای موجود لذت ببرید. پس از استحمام نیز با یک فنجان چای سبز معطر و گرم،‌احساس راحتی و آرامش خود را عمیق‌تر کنید.

 

چند ایده زیبا برای خرید یک وان حمام

اکثر وان‌های حمام ژاپنی وان‌های مستقل هستند. ازآنجایی‌که وان حمام ژاپنی معمولاً به فضای زیادی برای نصب نیاز ندارد، این امکان را برای شما ایجاد می‌کند که حتی با فضای محدود بتوانید یکی از آن‌ها را در خانه خود داشته باشید. در ادامه چندین ایده و طرح برای ایده دادن به شما بیان شده است.

اگر به گذشته ژاپن علاقه دارید و به دنبال ایجاد تم سنتی ژاپنی برای حمام خود هستید، یک وان حمام چوبی، زیبایی زیادی به فضای حمام شما می‌بخشد. اما اگر دکوراسیون معاصر را ترجیح می‌دهید، پیشنهاد ما به شما فولاد ضدزنگ و وان‌های اکریلیک ساده و تمیز است. اگر می‌خواهید سبک کلاسیک و قدیمی‌تری داشته باشید، وان مسی کلاس بالایی دارد.

همچنین می‌توانید وان حمام خود را در فضای باز نصب نمایید. برای انتخاب چنین وان حمامی می‌توانید از همان روشی استفاده کنید که یک وان مستقل را برای استفاده در داخل خانه انتخاب می‌کنید. در این صورت، می‌توانید یک وان حمام بزرگ‌تر نیز تهیه کنید. اگر وان گرد سنتی ترجیح شما نیست، می‌توانید از وان‌های حمام مربعی شکلی استفاده کنید که به بازار عرضه می‌شوند.

علاوه بر این، اگر می‌خواهید فضای بیرونی خود را به یک لنگرگاه شرقی زیبا تبدیل کنید، اضافه‌کردن یک عرشه چوبی برای هماهنگی با وان حمام، ایده خوبی به نظر می‌رسد. تنها محدودیت برای طراحی وان حمام ژاپنی، تخیل شماست!

نظرات نهایی در مورد وان حمام ژاپنی

وان حمام ژاپنی باتوجه‌به تمام مزایایی که برای فرد دارد، موردتوجه بسیاری قرار می‌گیرد. به‌جرئت می‌توان گفت که اغلب اشخاص تمایل دارند که یکی از آن‌ها را در خانه خود داشته باشند. شما چطور؟ آیا با وجود تمام محسناتی که این نوع وان دارد می‌توانید دست رد به سینه آن بزنید؟

این وان مانند یک وان آبگرم مجلل در خانه شماست و آرامش ذهنی، بدنی و روحی شما را در پی دارد. آیا تابه‌حال سعی کرده‌اید در یکی از این وان‌های غوطه‌ور شوید؟ اگر چنین است، حس بی‌نظیری که برای شما ایجاد کرده است، شما را وادار به خرید یکی از آن‌ها می‌کند.

xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonxosokeonhacaiketquabongdalichthidau7m.newskqbdtysokeobongdabongdalufutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbethttps://bsport.fithttps://onbet88.ooohttps://i9bet.bizhttps://hi88.ooohttps://okvip.athttps://f8bet.athttps://fb88.cashhttps://vn88.cashhttps://shbet.atbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩa开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育乐鱼体育亚新体育亚新体育亚新体育爱游戏爱游戏爱游戏华体会华体会华体会IM体育IM体育沙巴体育沙巴体育PM体育PM体育AG尊龙AG尊龙AG尊龙AG百家乐AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人<AG真人<皇冠体育皇冠体育PG电子PG电子万博体育万博体育KOK体育KOK体育欧宝体育江南体育江南体育江南体育半岛体育半岛体育半岛体育凯发娱乐凯发娱乐杏彩体育杏彩体育杏彩体育FB体育PM真人PM真人<米乐娱乐米乐娱乐天博体育天博体育开元棋牌开元棋牌j9九游会j9九游会开云体育AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88
xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonxosokeonhacaiketquabongdalichthidau7m.newskqbdtysokeobongdabongdalufutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbethttps://bsport.fithttps://onbet88.ooohttps://i9bet.bizhttps://hi88.ooohttps://okvip.athttps://f8bet.athttps://fb88.cashhttps://vn88.cashhttps://shbet.atbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩa开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育乐鱼体育亚新体育亚新体育亚新体育爱游戏爱游戏爱游戏华体会华体会华体会IM体育IM体育沙巴体育沙巴体育PM体育PM体育AG尊龙AG尊龙AG尊龙AG百家乐AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人<AG真人<皇冠体育皇冠体育PG电子PG电子万博体育万博体育KOK体育KOK体育欧宝体育江南体育江南体育江南体育半岛体育半岛体育半岛体育凯发娱乐凯发娱乐杏彩体育杏彩体育杏彩体育FB体育PM真人PM真人<米乐娱乐米乐娱乐天博体育天博体育开元棋牌开元棋牌j9九游会j9九游会开云体育AG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • شناسۀ محصول
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیح
 • محتوا
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
تماس با کارشناس فروش